CS6518A-S8 електрода за мерење тврдоће (калцијум јон) онлајн јонски селективни сензор
Кратак опис:
Детаљи производа
Ознаке производа
Спецификације:
Распон концентрације: 1 M до 5×10⁻⁶ M
(40.000 ppm до 0,02 ppm)
pH опсег: 2,5–11
Температурни опсег: 0-50°C
Отпорност на притисак: лоша
Сензор температуре: Нема
Материјал шкољке: ЕП
Електрични отпор мембране: 1-4 MΩ
Прикључни навој: PG13.5
Дужина кабла: 5м или по договору
Конектор кабла: S8 кабл
ЦС6518А-С8